قاشق داماد سوریه دیرالزور تروریست ها

قاشق: داماد سوریه دیرالزور تروریست ها سپاه پاسداران ابوبکر البغدادی گروهک تروریستی داعش اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی نمی‌خواهیم آپارتمان‌های دوبی و ترکیه را بفروشیم / رییس اتحادیه املاک

رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: با توجه به سابقه نمایشگاه املاک و مستغلات که یکی از مهم‌ترین خروجی‌های آن فروش آپارتمان در دوبی، ترکیه، قبرس یا سایر کشورها بوده

نمی‌خواهیم آپارتمان‌های دوبی و ترکیه را بفروشیم / رییس اتحادیه املاک

رییس اتحادیه املاک: نمی خواهیم آپارتمان های دوبی و ترکیه را بفروشیم

عبارات مهم : ترکیه

رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: با توجه به سابقه نمایشگاه املاک و مستغلات که یکی از بااهمیت ترین خروجی های آن فروش آپارتمان در دوبی، ترکیه، قبرس یا سایر کشورها بوده، نمایشگاه امسال را تایید نمی کنیم و نقشی در آن نداریم.

مصطفی قلی خسروی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: نمایشگاهی که قرار است تحت عنوان املاک و مستغلات در بهمن ماه امسال برگزار شود مورد تایید ما نیست، لیکن بعد از این که ریاست اتحادیه را در آذرماه تحویل گرفتم قصد داشتیم با اصلاح فرآیند برگزاری نمایشگاه، امسال را تنفس بدهیم و سال آینده نمایشگاهی برگزار کنیم که نفع مردم و حوزه مسکن در آن باشد. ولی از طرف شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی به ما گفتند چون مسئولان قبلی اتحادیه درخواست داده اند باید امسال هم برگزار کنید؛ در حالی که قاعدتا ما اجازه داریم در مورد فعالیت های صنف، خودمان تصمیم بگیریم نه این که از بیرون به ما تحمیل شود.

نمی‌خواهیم آپارتمان‌های دوبی و ترکیه را بفروشیم / رییس اتحادیه املاک

وی افزود: قبل از برگزاری انتخابات اتحادیه که کاندیداها درگیر این فضا بودند، ظاهرا ریاست قبلی اتحادیه در تاریخ هشتم شهریورماه درخواستی مبنی بر برگزاری نمایشگاه املاک و مستغلات ارائه داده اند. روز بعد از انتخابات که با گزینش حقیر به عنوان منتخب اول همراه بود، از روابط عمومی اتحادیه با من تماس گرفته شد که نمایشگاه امسال را چه کار کنیم. بنده عرض کردم من که فعلا مسئولیت را تحویل نگرفته ام ولی به اعتقاد من نمایشگاهی که صرفا جهت نشان دادن ویترین مغازه ها باشد یا خارجی ها بیایند آپارتمان های خود را در آن بفروشند و نفعی جهت اتحادیه و مردم نداشته باشد مورد قبول نیست.

رییس اتحادیه مشاوران املاک خاطرنشان کرد: شرکت نمایشگاه های بین المللی پایتخت کشور عزیزمان ایران با این استناد که اتحادیه قبلا درخواست داده، عنوان می کند که ما طبق این درخواست با خارجی ها قرارداد نوشته ایم و باید نمایشگاه املاک و مستغلات برگزار شود. ولی حرف ما این است که نباید قبل از عقد قرارداد با ما، خارجی ها را دعوت می کردند. اگر قراردادی با ریاست قبلی اتحادیه بسته شده است بود قطعا من باید به آن تمکین می کردم؛ در حالی که هیچ قراردادی تنظیم نشده و الزامی جهت برگزاری نمایشگاه نیست.

رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: با توجه به سابقه نمایشگاه املاک و مستغلات که یکی از مهم‌ترین خروجی‌های آن فروش آپارتمان در دوبی، ترکیه، قبرس یا سایر کشورها بوده

قلی خسروی با بیان این که نمایشگاه املاک ومستغلات در سال های قبل به صورت فانتزی و فرمایشی برگزار شده است هست، افزود: در طول نمایشگاه عده ای به عنوان مجری حضور می یابند که مسئولان نمایشگاه تعیین می کنند و در واقع ما به عنوان صاحب اصلی، نقش چندانی در آن نداشته ایم.

به گزارش ایسنا، قرار است پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات از سوم تا ششم بهمن ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شود.

واژه های کلیدی: ترکیه | برگزاری | نمایشگاه | نمایشگاه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs